PAR UZŅĒMUMU

SK VADOŠAIS SMĒRVIELU RAŽOTĀJS
"SK Enmove" - Nr.1 pasaulē augstas kvalitātes sintētisko III grupas bāzes eļļu ražošanā

Šobrīd šis milzīgais rūpniecības koncerns veic pilnīgu un bezatlikumu naftas un gāzes iegūšanas un pārstrādes ciklu un ražo daudzus ķīmiskos naftas produktus, dažādus degvielas un automašīnu smērvielu veidus.

SK holdingā ir 89 uzņēmumi, kas strādā dažādos pasaules reģionos un kuru kopējā gada peļņa ir $ 157 miljardi (2014.g.). Lielāko pasaules uzņēmumu sarakstā "Fortune 500 SK" ieņem 57.vietu (2014.g.). No 2009.g. "SK Lubricants" piegādā transmisijas eļļas "DEXRON VI" vairāk nekā 30 "GM" rūpnīcām ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Dienvidkorejā. ZIC tiek izmantota kā rūpnieciskais pildījums Hyundai un KIA rūpnīcās ASV, Korejā, Indijā, Čehijā, Krievijā un Slovākijā. ZIC eļļas ir pieejamas arī pie vadošajiem automašīnu ražotājiem (tostarp Porsche, Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Renault, Volvo, MAN, Mack, Cummins un Scania), un tās izmanto autovadītāji vairāk nekā 40 pasaules valstīs dažādos klimatiskajos apstākļos, tostarp arī Latvijā un Tuvo Austrumu valstīs.
Lai attīstītu globālo smērvielu (ZIC) un bāzes eļļu (YUBASE) biznesu, 2009.g. tika izveidots meitas uzņēmums "SK Lubricants", kas ir atbildīgs par virzības attīstīšanu.
Dienvidkorejā esošais Ulsanas komplekss ir lielākais naftas pārstrādes komplekss pasaulē. Kompleksā tiek izmantotas visefektīvākās attīrīšanas sistēmas, kā arī tajā ietilpst eļļas ražošanas rūpnīca.
Kopš 1998.g. ZIC sāka pārdot Krievijā. No 2014.g. ZIC produkciju sāka piegādāt "Avtoframos" (Maskava) un "Toljati".
ZIC IR OFICIĀLAIS 1.FORMULAS
AUTOSACĪKŠU SPONSORS KOREJĀ.
Šobrīd "SK Enmove" ir ekskluzīvs "ATF Dextron 6" transmisijas eļļas piegādātājs.
2014.gada septembrī "SK Lubricants" un spāņu naftas uzņēmums "Repsol Petroleum" uzsāka kopēju III grupas (saskaņā ar API klasifikāciju) sintētiskās bāzes eļļas ražošanu jaunajā rūpnīcā Kartahenā, Spānijā.
Turpmākajā attīstībā "SK Enmove" turpinās savas inovācijas un izaugsmi, lai kļūtu par augstākā līmeņa dalībnieku globālajā smērvielu tirgū, pamatojoties uz savām unikālajām tehnoloģiskajām priekšrocībām, globālā tīkla iespējām un zīmola tālāku attīstību un atpazīstamības uzlabošanu.